Pályázat nagylemezprogramra

Pályázatot hirdet nagylemezprogramra tehetséggondozás és mentorálás céljából a Petőfi Kulturális Ügynökség.

Az előadó vagy a zenekar teljes nagylemeznyi felvétele az ügynökség által kijelölt és koordinált mentori stáb produceri munkájával valósulhat meg. A zenekarok és zenei projektek célzottan tudnak a számukra megfelelő producerhez jelentkezni. A produceri munka személyre szabottan az előadóhoz, stílusához hangolva valósul meg.

A felhívásra jelentkezhet minden olyan előadó vagy zenekar, aki vagy amelyek dalaikat saját maguk írják, és legalább egy saját szerzésű, publikált dallal rendelkeznek.

A jelentkezés beadási határideje: 2021. december 3., 23:35.

A felkért mentorok többek között: Gerendás Dániel, Somogyvári Dániel, Zwickl Ábel, iamyank. A pályázók célzottan a számukra megfelelő mentor-producerhez tudnak jelentkezni öt, általuk írt saját szerzemény demóváltozatával.


Pályázati kiírás: https://kultura.hu

Jelentkezés a pályázatra: https://docs.google.com

További információ a nagylemez@petofiugynokseg.hu emailcímen kérhető.