Közgyűlés Meghívó

A Magyar Könnyűzeneszerzők és Szövegírók Egyesülete évi rendes közgyűlését: 2021. május 28-án 10:00 órakor tartja. A rendkívüli helyzetre való tekintettel online formában. A vonatkozó rendelkezések szerint a közgyűlés megtartása elektronikus hírközlő eszközzel abban az esetben is lehetséges a járvány-helyzetre tekintettel, amennyiben az alapszabály nem tartalmazza ezt a lehetőséget.

Az online közgyűléshez a "ZOOM Cloud Meetings" applikációt fogjuk használni. A telefonos alkalmazások ingyenesen letölthetők az alábbi linkekről:

iPhone                   Android

Kérlek, a telepítést és a regisztrációt még a közgyűlés előtt végezzétek el!

A közgyűlés napirendje:

1. Az előző éves beszámoló ismertetése, és az éves beszámoló elfogadása
2. Az Egyesület Alapszabályának módosítása
3. Éves költségvetés bemutatása és elfogadása 2021. évre
4. Egyéb kérdések (a kérdésekben döntés nem lehetséges)

Kapcsolódó Dokumentumok

A közgyűlés akkor határozatképes, ha a tagok több mint fele jelen van. A közgyűlés határozatképtelensége esetén a megismételt közgyűlés megtartására a fenti napon, 10:15 perckor kerül sor azonos napirenddel. A megismételt közgyűlés a jelenlévők számától függetlenül határozatképes. Megjelenésedre feltétlenül számítunk!

A közgyűlés napján és időpontjában az alábbi linkekre kattintva tudsz csatlakozni az online közgyűléshez:

Ide kattints a közgyűléshez való csatlakozáshoz!